17.2.15

Stacey Clark

Stacey Clark byla typická bohatá americká dívenka, která navštěvovala střední školu, jenž náležela ke (High School) státu Oregon. Stacey se už odmalička účastnila nejrůznějších talentových či modelingových soutěžích, jež zpravidla vyhrávala a stávala se čím dál víc školní celebritou a známou ve svém rodném městě i okolí. Její tatínek byl právník renomované obchodní společnosti a maminka módní návrhářka. Peníze bylo to poslední, co by naší Stacey chybělo. Všichni obdivovali také její vzhled, chlapci ji chtěli v posteli a děvčata na ni žárlily. Dlouhonohá blondýna, pevné bříško, andělský obličej. Ale co bylo její největší předností, tak to byl její kulatý, vystouplý zadeček a pevné čtverky prsa.
 Bohužel, bohatství a sláva dokázalo zkazit charakter mladé duše. Od svých 16 let začala Stacey pít nepřeberné množství alkoholu, kouřit trávu, holdovat nezávaznému sexu či ponižovat a šikanovat své méně „populární spolužáky“. Začala nosit provokativní oblečení a to krátké mini-sukně, košilky či průsvitné legíny, které zdůrazňovali její prdelku a i barvu tang (nejoblíbenější byly růžové). Oblékala se velice nevkusně i a to hlavně do prostředí školy. Stacey byla za své chování a oblečení mnohokrát kárána učiteli, ale ona si z toho nic nedělala. Stacey byla princezna a princezny nemusí dělat, co jim říkají druzí.
Kdybychom se vrátili k tomu ponižování spolužáků, tak její největší obětí se stal Michael Garden. Mladý, inteligentní, trochu obtloustlý a svým způsobem hodný chlapec, který nosil domů vždy vyznamenání, nepil alkohol a nebyl středem pozornosti druhých. Jestliže znáte americké výrazy, tak ho můžeme označit jako Geeka či Nerda. Byl ten, o kterého si kolo neopřete, a byl ten, který byl neviditelný. Neviditelný nebyl jenom pro Stacey, ale mnohokrát si přál aby byl.
Michael dostával od Stacey každý den dávku nenávisti a posměšků. Smála se mu za jeho brýle a oblečení, byl donucen dělat její domácí úkoly, kdybych neposlechl, tak by dostal pár ran od fotbalistů, kteří se snažili vetřít do přízně Stacey. Nejhorší byla přezdívka, kterou mu Stacey dala. Bylo to „small dick“ (malý penis). Michael Stacey nenáviděl, stejně tak jako velice často masturboval u představy sexu s ní. A nezůstal jenom u představy, která zahrnovala sex. Michael měl i své temnější zákoutí duše, které skrýval hluboko pod povrchem. Velmi miloval Spanking (výprasky) a BDSM (sadismus). Měl neskutečné množství erotických povídek na toto téma, porna a stažených DVD, u kterých strávil mnoho dlouhých a osamělých večerů. Tahle záliba ho přesvědčila v jedné věci, a to že Stacey potřebuje potrestat, potřebuje velmi tvrdě potrestat.
Michael vymyslel, podle jeho úsudku, geniální plán. Stacey byla zamilovaná do skoro maturanta a staršího hráče fotbalu Grega Bansona. Greg kdysi něco se Stacey „měl“ (šukal), ale to i s dalšími tisíci děvčat ze střední školy. Stacey však od něj chtěla něco víc než sex, chtěla být jeho hvězda a aby on byl její hvězdou. Chtěla se dostat blíže ke starším spolužákům a získat si jeho přízeň, ukazovat ho kamarádkám na akcích a chodit s ním na procházky, kde by je viděla celá škola (Stacey milovala, když lidi žárlí). Pro Michaela to byla geniální příležitost. Greg totiž nechával v počítačové učebně (čtvrtá řada u okna) pravidelně přihlášený vlastní Facebook (Podle Michaela byl Greg totální tupec). Michael toho využil a napsal Stacey: „Dnes, v 5 hodin po škole, pátá učebna, třetí patro. Hlavně to nikomu neříkej!“. Stacey zareagovala takřka okamžitě: „Budu tam :P!“ odepsala s úsměvem na rtech.
Michael čekal ve třídě, schován vedle dveří s klíčkem v jedné ruce a s izolepou v druhé. Vedle židle měl položené dlouhé pravítko, které ukradl z učebny matematiky. Ruce mu trnuli od nervozity a očekávání a mírně se potil.
Michael
Najednou se otevřeli dveře a vešla Stacey. Na sobě měla krátkou károvanou minisukni, která končila těsně pod zadkem, dlouhé bílé ponožky, krátkou košilku a vlasy spletené do copu. Využil jsem příležitost, zavřel a zamkl dveře a promluvil: „Vítám tě Stacey, už jsem myslel, že se tě nedočkám.“ řekl jsem chladně a poodešel kousek stranou od dveří. „To si ze mě dělá prdel!“ zařvala Stacey a z očí ji sršeli blesky a pohodila svým dlouhým copem. „Kde je sakra Greg a co tady děláš ty, hňupe,“ prohlásila a sjela mě pohledem od hlavy až k patě. Mírně jsem se pousmál a sedl jsem si na židli, kterou jsem si připravil. „Greg byl jenom zástěrka milá Stacey. Víš, rád bych si s tebou promluvil o tvém chováním k mé osobě a vůbec ke všem spolužákům ve třídě, takže sklapni a poslouchej,“ řekl jsem a tvrdě se na ni podíval. Stacey si stoupla naproti mně, ironicky si mě prohlížela a s uchechtnutím prohlásila: „ Vím, že jsi byl vždy kretén, nula a absolutní debil, to je mi jasné,“ prohlásila Stacey s pohledem plným pohrdání a dala si ruce v bok.  „Ale jestli si myslíš, že tě budu poslouchat, nebo něco s tebou řešit, například to jak se chovám k lidem, kteří jsou na potravinovém řetězci na posledním místě, tak se velice mýlíš Smalle.“ Zasmál jsem se a cítil jsem se jako pán situace. „Stacey, Stacey, už mě nebaví tvé neustálé nadávky, ponižování a šlapání po mé osobě. Rozhodl jsem se, že tě potrestám“, řekl jsem klidně a mrkl jsem na ni.
Pokusím se Vám popsat momentální výraz, který Stacey nahodila na svůj dokonalý „Face“. Obličej se jí několikrát stáhnul, jak se snažila přemýšlet nad tím, co jsem si dovolil její „královské“ osobě sdělit, ruce měla založené a stála jako královna plesu (Podle mého názoru spíše jako kurva). Modré oči měla vystouplé (vykulené) a pusu otevřenou dokořán. Co si to ten malý zmrd dovoluje, co to tady na mě zkouší. Jaké potrestání, co to tady mele. „Seru na tebe!“ zařvala a chtěla odejít, zmáčkla kliku. Zamčeno!! „Okamžitě otevři ty dveře!“ křičela a rudla v obličeji, přičemž cloumala klikou. „Nebudu to víckrát opakovat!“. Opět jsem se usmál a dal si ruce za krk. „Ne, dokud si nevyžereš to, co musel já trpět celou základku a střední“, odpověl jsem s naprostým klidem. Stacey se zamyslela, vítězoslavně na mě pohlédla a řekla: „ A jak bys mě chtěl potrestat blbečku, chtěl bys mi naplácat na holou, nebo co?“ prohlásila, pitvořila přitom hlas a mrkala těma svými dlouhými řasy.
Jak řekla, tak jsem udělal. Než se milá Stacey vzpamatovala, vystřelil jsem ze židle, chytil ji za ruce a najednou ležela přehnutá přes mé kolena, zatímco já pohodlně seděl. Začal boj. Stacey zrudla jako rak, začala kopat nohama, pištět a nadávat a snažila se si stoupnout. „ Pusť měěěěě, to néééé!!! Co si to dovoluješ! Zmrde, hajzle!!“ křičela vzpouzející se Stacey a kroutila krásně boky a ani nevěděla, že mě přitom masírovala na příjemných místech. Ale já ji držel pevně. Chytil jsem ji za cop a zatáhl, čímž jsem jí na chvíli znehybnil, jak se snažila, abych ji pustil vlasy, toho jsem využil a rychle jí vytáhl sukni nahoru. Poskytl se mi pohled na krásnou, pevnou prdelku, která byla skryta jen růžovými tangy. Stacey křičela a nadávala tak hrozně, že se mi skoro chtělo smát. To jak kroutila prdelkou a snažila se ji zakrýt rukou, bylo neskutečné a nádherné divadlo. Ještě, že jsem si vzal s sebou také izolepu. Ruce jsem jí násilím dal k sobě a celé patřičně obvázal (téměř jsem ji celou vypotřeboval), a to tak je měla vepředu před tělem. A mohlo to začít.
Plesk, plesk, plesk – dopadala jedna rána za druhou a Stacey začala křičet. Spíše ponížením, než že by to byla taková hrozná bolest. Zkuste se vžít do její situace. Tatínková holčička, na všechny se celý život dívala z vrchu, všechny posílala do patřičných míst. A teď je tady se zalepenýma rukama, přehnutá přes kolena nejvíce nenáviděné třídní nule a dostává naplácáno jako malá holčička, která zlobila tatínka. A dostane naplácáno velice patřičně, každé místečko její prdelky navštíví moje ruka. Levá půlka, pravá půlka, stehna. „Pusť měěěě,“ křičela hlasitě, „ já nejsem žádná malá holka, nahlásím tě na policii, zmrde zasraný!“ řvala hlasitě. „Pomóc!“ křičela. Ale tohohle, že by nás někdo uslyšel, jsem se vůbec nebál, jelikož v pět hodin už není ve škole takřka nikdo, maximálně školník, který spí dole ve sklepě, jak je jeho zvykem (často jsem do zavíračky trávil čas ve školné knihovně, která byla v budově vedle školy. Mám své informace). „Doporučoval bych ti se chovat slušně kočičko,“ řekl jsem úchylně, „teprve začínáme a bude to pro tebe velmi dlouhé.
Plesk, plesk, plesk- ozývalo se bez přestání. Stacey začala pomalu od nadávek přecházet k fňukání a většímu kroucení zadečkem. Prdelka se jí hezky zabarvovala, nabírala růžový odstín a začala splývat s jejími krásnými tangy. „Prosím, pusť měěě, to strašně bolí,“ vzdychala a prosila Stacey. Zasmál jsem se a řekl: „To tě teprve bude bolet holčičko, moc jsi zlobila a zlobivé dívky potřebují dostat na sekáno, víš?“ řekl jsem s ironií v hlase a hrozně si vychutnával žadonící děvče. Stacey měla propocenou košilku, rudá v obličeji, už spíše vzdychala bolestí a pomalu přecházela v pláč, taky jsem se blížil ke stovce.
„Aúúú, to nejde vydržet,“ prosila a kroutila se, „ublížíš mněě!“. Jestli si holčička myslí, že změknu, tak to se pekelně mýlí, pomyslel jsem si. „Drž hubu, chovala ses ke mně hnusně a hrozně. A já se budu stejně chovat teď k tobě,“ řekl jsem jako by nic a pokračoval v tvrdém plácání. Vychutnával jsem si pomstu, tohle máš za všechny ty své small dicky a debílky. Tohle máš za to, že si mě ničila život a já po nocích občas brečel, pomyslel jsem si se značným zadostiučiněním.
Plesk, plesk, plesk – pomalu jsem se blížil k něco kolem dvou stovkám. Její prdelka začala nabírat mírné fialové barvy a objevovali se modřinky (dával jsem opravdu tvrdé rány). „Já už budu hodnáá,“ křičela Stacey,“ prosím pusť měěěě!“. Stacey už brečela a nadskakovala, ječela a prosila, kopala nohama a byla se silami u konce. Přeci jenom dostat dvě stě tvrdých ran na zadek, a pokud není člověk nikdy předtím trestán, je celkem drsná záležitost. Po chvíli jsem přestal. Stacey ležela na mých kolenou, hluboce dýchala a plakala. „Teď si sundáš tanga, sukni, košilku, stoupneš si do rohu místnosti a dáš ruce za krk a budeš tam pět minut stát. Oslovovat mne budeš už jenom Pane, a jestliže neposlechneš, vysázím ti rovných tisíc a pak si zkus ještě někdy sednout“ řekl jsem, tvrdě se na ni díval a mačkal ji její zmlácené pozadí. Když si stoupala z mého klína, sundal jsem jí izolepu z rukou, protože jsem jí již trochu věřil, že bude rozumná. Stacey byla jako v mátohách, stoupla a začala sundávat sukni. Kde je ta drsná královna třídy? Kde je ta namyšlená Stacey? Cítil jsem se jako král.  Při sundávání tang začala hrozně brečet a schovávala si klín (byla vyholená), ale po mém přísném pohledu ztichla. Poté si pospíšila si stoupnout do rohu, kde sundala svoji košilku. Zahlédl jsem její velké čtyřky a penis mi málem praskl.
Stacey stála v rohu a fňukala. Přešlapovala z paty na patu a měla nutkání si na prdelku šahat, ale já jsem jí důrazně připomenul, co jsem ji slíbil, kdyby neuposlechla. „Budeš už hodná holčička, ano?“, zeptal jsem.  „Jsi připravena na další část trestu?“ pokračoval jsem a houpal se na židli. „Ne – teda ano, ano,“ opravila se Stacey. „Prosím Michaely, já už budu hodná,“ škemrala a prosila, “odpusť mi další část trestu“. Stoupl jsem si a přešel doprostřed třídy. „Tak zaprvé, oslovuj mě Pane, za druhé žádné úlevy. Jdi támhle k učitelskému stolu, přehni se přes něj a čekej pokynů,“ zařval jsem. „Ano, pane,“ špitla a přesunula se na učitelský stůl. Při pohledu na to, jak se soukala na stůl a přitom mírně rozevřela nohy a já zahlédl tu krásnou jeskyňku, jsem zase začal pomalu, ale jistě, ztrácet hlavu.
„Teď dostaneš 20 ran pravítkem,“ říkal jsem a přecházel po třídě, „budeš mi za každou ránu děkovat a počítat. Jestli se spleteš, dostaneš pět ran navíc.“ Stacey začala opět brečet a škemrat, ale já ji nedal příležitost a důrazně jsem ji za trest plácl přes její pozadí.
Švuch-prásk. Pravítko přistálo na její krásné a již trochu fialové prdelce. Mlasklo to a Stacey zapištěla. „Aúúú, to bolííí, prosíííím,“ brečela a křičela, “ já to nezvládnu.“ „Ale zvládneš, mimochodem, neslyšel jsem poděkování a číslo rány,“ oznámil jsem jí stroze. Zafňukala a dodala: „Jedna, děkuji Pane.“
Švuch-prásk. Pravítko opsalo oblouk a přistálo na kulatém pozadí. Švuch- prásk, švuch-prásk. Nedal jsem jí možnost vydechnout a ještě dvakrát jsem jí počastoval pravítkem. „Božéééé, aúúúú,“ kroutila se a protahovala záda jako kočka, „dva, tři, čtyřííí, dekujííí panééé.“
Švuch-prásk, švuch-prásk, švuch-prásk. Stacey zařvala a stoupla si. Snažila se utéct a proklouznout kolem mě. Dveře byly zamčené, ale Stacey prostě chtěla ven a bolestí nebyla schopna přemýšlet. Dal jsem jí facku a chytil jí pod krkem. „Tak aby bylo jasno, ještě jedno takové chování a rozsekám ti prdel do krve“ hrozil jsem ji a myslel jsem to vzteky vážně. „Ano, pane,“ zašeptala s hrůzou v očích,“ omlouvám se, odpuste mi prosím.“ A roztřeseně se vrátila zpátky na místo. Na jeden okamžik mi jí přišlo trochu líto a jemně jsem ji poplácal po zadku a trochu jí ho též pohladil, ale ten pocit okamžitě přešel, když jsem si vzpomněl na její chování vůči mně, které bylo takovou, takovou dobu.
Švuch-prásk, švuch-prásk, švuch-prásk. „Ááááhh, sedm, osdmmd, devěětttč… panéé, ufffff, děkujííí,“ vydralo se z ní po těžkém oddychování a přes slzy. Její zadek pomalu přecházel k temně fialové.
Švuch-prásk, švuch-prásk, švuch-prásk. Další sada a její prdelka byla více fialová a modrá než růžová. Stacey zařvala a kroutila zadkem tak šíleně, že skoro shodila celý učitelský stůl. Rozmazaný make-up, řasenka, tekli jí holuby a všude mokrá od slz. „Pan…, děkujiíííí,“ vydralo se s ní bublavě, “jedenáct, dvanáct, třináct.“
Švuch-prásk, švuch-prásk. „Nééé,“ zařvala a vrhla se mi k nohám, než jsem stačil dokončit sérii, „pane, pane jsem zlobivá holčička, moc zlobivá, vím tooo!!“ Chytla mě za nohy a dodala: „Prosím, věřím, že to můžeme vyřešit i jinak,“ nezvládl jsem ani dýchat, začala mi rozepínat poklopec, „budu se snažit Vám to vynahradit jinak Pane“.
Co bych na to řekl. Byl jsem vybaven nadmíru krásně. Mých 22 cm bylo celkem dostačujících a myslím, že kdejaká slečna by s hrůzou utekla. Ale Stacey, možná, že se bála o své pozadí, se nezalekla ani náhodou. Vytáhla moji kládu a začala ji sát. Už mě stál pekelně dlouho, takže byl pořádně prokrvený a opravdu obrovský. Stacey kouřila jako o život, nahoru dolů a zase nahoru dolů. Jednu chvíli si ho skoro strčila celého až do krku, ale trochu se přitom zadusila. Tohle je nádhera, musel jsem si říci. Při kouření si rozepnula podprsenku a vytáhla své čtverky, které se houpali ve vzduchu. Ale takto ne, co si o sobě myslíš ty svině. Nedám ti to lacině. Chytil jsem jí hlavu a začal svou kládou přirážet a strkat jí ho až po koule do té její sladké pusinky. Stacey se hodně dusila, prskala, ale já jí nedal možnost se vytrhnout a dál jsem jí ošoustával její krk, až se ji otáčeli panenky. Stacey znovu brečela jako krokodýl a začala se dávit a snažila se odtrhnout. Z důvodu jejího zdraví jsem ho vytáhl a nechal ji nabrat dech.
„Tak slečinko, když jsi přistoupila na tuhle hru, tak ji taky dokončíme,“ prohlásil jsem, násilím ji otočil a klekl si k ní na zem. Než se stačila milá Stacey uvědomit, strčil jsem ji svůj podstatně oslintaný penis do její jeskyňky. Neřeknu Vám, jak se mi to podařilo, byl jsem přeci jenom panic. Ale podařilo se mi ho tam strčit hned na poprvé. Stacey nebyla vlhká a já byl obdarován, takže to pro ni bylo peklo. Křičela, prskala a nadávala. Ale já ji držel pevně jednou rukou za vlasy a druhou za ruce. Stacey byla šukána, byla šukána někým, kdo ji nešukal ani v jejích nejhorších nočních můrách. Byla šukána někým, kdo pro ni byl hračka a fackovací panák. Byla šukána ošklivým nerdem. Z mého pohledu to byla nádhera. Nenáviděná osoba, nejhezčí holka na celé střední a já ji šukám. Tvrdě přirážím, plácám ji po jejím hezkém zničeném zadku a užívám si pořádný šuk.
Ona křičí a pláče, on vzdychá a slintá. Kdyby někdo šel kolem a nahlédl do této učebny, viděl by tlustého brejlouna, jak na zemi souloží s nádhernou klečící holkou, které se houpají ve vzduchu její velké prsa, její obličej je jedna velká rozmazaná omalovánka a celá se se při každém přírazu a plesknutí přes její kulatý zadek.
Když jsem cítil, že budu stříkat, otočil jsem Stacey zase zpátky. Strčil ji penis do její kouzelné pusinky a celou ji vystříkal. Pod pohrůžkou, že budeme pokračovat ve výprasku, Stacey všechno poslušně spolykala.
Drrrn, Drrrn, Drrrn. „Michale,“ křičela mamka z kuchyně, „vstávej je ráno!“ A doprdele! Takže to bylo celé jenom sen. Zrovna, když to začínalo být zajímavé. No, co se dá dělat. Michal vstal a šel do kuchyně na snídani.

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ AUTOROVI ZA TVORBU a Provozovateli za uvedení.
Krásně propracované, vztahy postav dobře uchopené.
Na můj osobní vkus se autor držel klasických schémat zbytečně pevně - a pointa závěru, byť vkusná a opět klasická, postrádá - dle mého osobního mínění - kapičku originality.
S Pozdravem
"Č."

Anonymní řekl(a)...

Pěkné. Těším se na další povídku. Škoda že do byl sen. Taková dívka si výprask na holou zasloužila, měl jí ta tanga stáhnout hned.
Roman

Dawe řekl(a)...

To znásilnění mě už vadilo. Jinak napsáno velmi dobře, líbilo.