10.3.15

Hospoda 2

Helena se ale dál vztekala a křičela na Janu: Já nejsem blázen jako ty, abych si nechala veřejně nasekat na holou!
„Tak to tedy ne, musíme být spravedliví“, řekl Zdeněk. „Jana chybu uznala, dodržela slovo a nechala si opravdu naplácat. Zato vy ne. A ještě jste při útěku rozbila vázu. Co tedy s tím? Jednoznačně výpověď a tu vázu zaplatíte!“ Heleně už trochu docvaklo, že je to teď s ní ještě horší a neochotně souhlasila, že jí tedy může Roman naplácat. Ale mně se to nezdálo: „To není spravedlivé, jak by k tomu přišla tady Jana. Dobře, výprask ano, ale Helena si zaslouží ostřejší trest, abychom se přesvědčili, že své sliby opravdu myslí vážně, co říkáte. Všichni přikývli. Včetně Jany.
Heleně se to samozřejmě nezamlouvalo a protestovala, ovšem bylo jí jasné, že pokud chce zůstat jako servírka ve Zdeňkově hospodě, musí přijmout trest. Já jsem přemýšlel, co dál myšlenku jsem vyslovil nahlas: „Máte tedy někdo nějaký návrh, jaký trest je adekvátní pro Helenu?“ Ozval se Zdeněk: „No, Jana dostala naplácáno rukou, to je trest tak pro malé děcko. Však jak se to kdysi dávno dělalo, když někoho pantáta nachytal na hruškách? Pantáta odepnul pásek a nařezal mu na holou. Tak si myslím, že kdyby tady Helena dostala pětadvacet páskem na zadek, tak by to byl adekvátní trest.“ Všichni se Zdeňkovým nápadem souhlasili. Včetně Jany, která měla trest už za sebou a začala být trochu škodolibá. Jak Zdeněk navrhl, tak se taky stalo. Odepnul pásek a podal mě ho.
Já jsem získal pocit, že se vše neúměrně protahuje a vzal tedy iniciativu do vlastních rukou. Obrátil jsem se na Helenu: „Tak nástup na výprask, vážená dámo, zde si lehněte.“ A ukázal jsem na gauč. Helena už neměla sílu protestovat a vyplnila můj příkaz. Pokynul jsem na Janu a Zdeňka: „Trochu mi Helenu podržte, ať sebou nehází a jdeme na to.“ Nakonec to dopadlo tak, že Jana držela Helenu vepředu a Zděněk za nohy. Aby měla zadek více vyšpulen, podložili jsme jí polštářem. Ještě jsem však nemohl začít: „No přes rifle by to za moc nestálo, takže Heleno, ty kalhoty dolů!“ Helena jen vzdychla, nazdvihla se, rozepnula si knoflíček a stáhla si rifle po stehna. Já jsem je ještě pro jistotu posunul až po kolena. Kalhotky měla celkem úsporné a tak jsem se chystal začít. Ale ozvala se Jana: „To není spravedlivé, já dostala na holou!“
Helena protestovala, že to jako ne, že ty kalhotky jí stejně neochrání a tak mohou zůstat atd. Ovšem musel jsem uznat, že Jana má pravdu a řekl jsem: „Aby to bylo spravedlivé a přesvědčili jsme se všichni, že to Helena myslí vážně, tak dostane teď a tady výprask řemenem, a to 25 ran na holou! Jinak to můžeme ukončit, protože to nemá smysl.“
Helena se už na nic nezmohla. Já jsem si dodal odvahy a stáhnul Heleně kalhotky a mohl jsem začít. Poctivě jsem řemen přeložil a plesknul jsem přes vyšpulené půlky Heleny, jen to mlasklo. Helena sebou prudce trhla a vyjekla a na jejím baculatém bílém zadečku se hned začal rýsovat růžovějící pruh. Já jsem ale dál nečekal a Helenu nešetřil, pleskal jsem jí řemenem přes natřásající se zadek. Prostě pořádný výprask řemenem na holou. Helena sebou zmítala, zatínala zadek a hlasitě ječela. A já jsem na to nedbal a jel dál a v duchu počítal. Brzy jsem došel k číslu 25.
Jana se Zdeňkem už Helenu pustili, měli co dělat, aby jí předtím udrželi. Helena zůstala s obnaženýma půlkama celá udýchaná a rudá v obličeji ležet a třela si rukama zadek.
Nakonec se oblíkla a vstala. Zdeněk řekl: „Tak to bychom pro dnešek měli. Ještě to s vámi tedy zkusím, ale kdyby se něco podobného opakovalo, tak příště si opatřím prut nebo rákosku a to by byl teprve jekot. Nebo dostanete výpověď. Já ale doufám, že půjdete do sebe a tato lekce vám stačila.

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Za mně pochvala, pokračování se vydařilo. Hlavně po dlouhé době místo rákosky řemen. Takže díky ;-)

2486.jana

Anonymní řekl(a)...

Technická připomínka:

Jak si rozepnula knoflíček a stáhla si rifle, když ji Jana držela vepředu a Zdeněk za nohy? :)
Jinak hezký!

Berta