14.3.15

Zúčtování 2Pořád nemůžeš uvěřit tomu, že jsi prohrál. Najednou jsi nervozní a máš přeci jen trochu strach co si na tebe ty dvě mohli vymyslet.
Lucinka k tobě přikročí s černým šátkem a zavazuje ti oči. No, to ti na odvaze zrovna moc nepřidá, ale zároveň je to vzrušující. Jsi holkám plně odevzdaný. Můžou si s tebou dělat co budou chtít a ta představa rozproudí tvé tělo i myšlenky. Cítíš, jak se ti rozlévá teplo v podbřišku a ve slabinách ti to začíná nějak tuhnout.

Lucinka s Marcelou tě odvedou do podkroví. V pokoji je jen tlumené osvětlení a příjemně teplo. Marcela ti sundavá tričko a Lucinka z tebe svléká spodní část oblečení. Jakoby náhodou zavadí o tvoje, teď již pěkně vyčnívající, pohlaví. Marcela ti stojí za zády a přistrčí tě ke stolu. Ohýbá tě přes něj a ty se chytáš desky stolu. Nohy ti Lucinka dá trochu od sebe, takže tam stojíš se zavázanýma očima, břichem na stole, s vyčnívajícím zadkem a penisem vyčnívajícím pod stolem. Vzrušení s tebou lomcuje a přemýšlíš co s tebou chtějí holky dělat. Z myšlenek tě najednou vytrhne ostré štípnutí na zadku. Marcela stojí za tebou a švihla tě tenkou dlouhou rákoskou. Nečekáš to a tak vykřikneš. Holkám to přišlo asi hodně vtipné, že tě tak vylekali, takže se ti pěkně chechtají.

Jak máš zavřené oči, vnímáš ostatními smysly více to, co se děje okolo tebe. Napínáš uši, abys mohl rozpoznat, co se bude asi dít. Slyšíš jak šustí látka a představuješ si Lucinku jak vypadá jen ve spodním prádle. A z představ tě vyruší další ostré štípnutí. Vtipný… Ale neskutečně vzrušující. Jeden zlobiví kluk odevzdaný dvěma nahým holkám.

Na zadku ucítíš ruku a hned poznáš, že je to Lucinka. Vlastně docela oceňuješ, že ségra stojí celou dobu za tebou a dotýká se tě jenom tou rákoskou. Lucinčina ručička se pomalu přesouvá ze zadečku do tvým slabin, mezi nohy a špičkou prstů přejíždí po tvém penisu. Do toho další rána. Lucinka se pomalu přesouvá až vsune svoje tělo pod stůl. Otírá se o tebe a ty cítíš její vůni a její nahotu. Celou dobu nesundavá ruku z tvého vztyčeného přirození, které tepe vzrušením. Plesk. další rána. Teď už přeci jen trochu ostřejší. Marcela se za tebou směje a Lucinka tě zároveň vzrušuje. Rukama přejíždí po tvém těle, penisu i zadku. Na jednu půlku tě vyplácí Lucinka, na druhou Marcela rákoskou. A ty se snažíš nekřičet a zadržuješ svou touhu. Lucinka ke své ruce přidává i svůj jazyk a přejíždí od kořene tvého penisu až po jeho špičku. Marcela stále vyplácí a rány jsou čím dál tvrdší. Bolest už je dost intenzivní. Zadek ještě pořád trochu pobolíval i před tímhle výpraskem. Už se ani nesnažíš ty rány počítat. Kolik jich může být? 10, 20? Lucinka už přenechala zadek jenom Marcele a plně se věnuje tvému penisu. Pomalu z ní šílíš, ale ona dobře ví jak na tebe, nenechá tě jen tak vyvrcholit. Je pomalá, něžná a dává si velký pozor, abys to neukončil. Bolest začíná být už příliš silná, ale ty to nechceš vzdát. Nechceš to ukončit a být za slabocha. Tohle musíš vydržet. Znovu se propadáš do hlubin svých fantazií a smyslů. Zadek ti celý otéká od neustálého vyplácení rákoskou. Slyšíš ale najednou i další zvuky. Vzdechy přicházející zepředu i zezadu. Co to má znamenat? Že by přeci jen holky byly tak vzrušené jako ty? Ale myslet už ti dělá docela problém, protože ta bolest začíná být u příliš. Ran už bylo nepočítaně a ty začínáš mít pocit, že už to začne být moc i na tebe. Z druhé strany pod stolem Lucinka stále zpracovává pusou i rukama tvůj penis, který už je celý rozbolavělý. Ale i ona už musela vycítit, že to na tebe začíná být trochu moc. Vylezla zpod stolu a jemně políbila obě tvé rozpálené půlky. I ten nejjemnější dotyk bolí jako čert. Budeš si moct vůbec někdy ještě normálně sednout? Skoro o tom pochybuješ. Lucinka tě pomalu stáhne k sobě do náruče a sundavá šátek z očí. I v přítmí pokoje vidíš její oči rozpálené touhou a její nádherné nahé tělo. “Marcela odešla, trest je u konce.” zašeptá ti Lucinka do ucha a ty i v jejích slovech cítíš jak i ona je vzrušená z toho, co se tu právě stalo.

Vezmeš ji do náruče a zvedneš ji na postel. I při tomhle pohybu ten zadek cítíš. No potěš, to budou krušné dny, než se tohle zahojí. Položíš jí na postel a tentokrát zašeptáš ty do jejího ouška: “Tohle nebyl trest, ale výhra. Ty jsi moje výhra a na řadě je odměna.”
Zahrnuješ ji polibky po celém těle tak jak to má ráda. Pomalu se přesouváš od ucha ke rtům, od rtů ke krku, níže přes prsa, jazykem přejíždíš mezi nimi směrem k bříšku. Jemně jí kousneš a pokračuješ jazykem od bříška ještě níž až do jejích nejcitlivějších míst. Cítíš, jak je vzrušená a mokrá. Jsi pomalý a něžný. Oba jste po tomhle dni příliš vyčerpaní. Roztáhneš jí stehna od sebe až se před tebou odkryje celá. Rukama jí přejíždíš po jejích vnitřních stranách směrem k rozkroku. Propíná se pod tebou jako luk a slyšíš jak přerývavě dýchá. Je vzrušená a chce tě a ty to víš. Ale tak snadné to mít taky nebude. I když máš šílenou erekci a penis už tě celý bolí, chvilku to ještě vydržíš. Jazykem ji dráždíš její klitoris a prsty pomalu vsouváš dovnitř. Jeden, dva. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Vlhne ti pod rukama, propíná se v bocích a vzdychá. “Prosím. Už to nevydržím” říká Lucinka. Jenom se uculíš a chvilku přesuneš svůj jazyk a ruce na jiné části jejího těla, aby se ti rozsypala dřív než chceš. Lucinka zakňourá, protože už byla tak blízko orgasmu. Znovu do ní vsouváš dva prsty a palcem jí při tom zakroužíš po přecitlivělém klitorisu. Je ti jasné, že teď už to pro ní musíš být téměř nesnesitelné. A ty jí nechceš trápit. Zvedeš se nad ní, dychtivě jí políbíš a pomalu vstupuješ do ní. Zprvu jemně a pomalu, ale oba jste už příliš vzrušení. Milování rychle přibývá na intenzitě a vy se společně během krátké chvilky propadáté do zdrcující agonie orgasmu.

Po pár minutách se přestáváte chvět, přetáhnete přes sebe deku a naprosto vyčerpaní usínáte. Z posledních sil a v polospánku jí stihneš říct jen: “Ten výprask ti jednou vrátím!”

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Hmmmmmmm, toto zavání mystifikací. Ale proč ne? Sám jsem se něčeho takového dopustil. Dobré!

Aloys