14.3.15

Zúčtování


Po tom, co jsi karty regulérně prohrál na sebe obě děvčata spiklenecky mrkly. Vidíš v jejích tvářích nadšení. Zhluboka si povzdechneš. Inu, kdo se dal na vojnu, musí bojovat. Už sis dělal chutě, jak bys je po své výhře obě dosyta vyplatil. Ale prohra, je prohra. Přijmeš tedy svou roli zlobivého kluka pro dvě děvčata a trpělivě čekáš. Děvčata si něco pošuškaly do ucha, pak se Marcela na chvíli ztratila z dohledu a Lucinka se jen potutelně usmívá.

Jsi tedy zvědavý, co tě čeká … Lucka bude u tebe a ségra si vezme do parády ratanku a dokud se ti to bude líbit (to se prý u kluků snadno pozná :-) ) tak nepřestanou. To nezní moc jako trest, říkáš si v duchu. Zdání ale klame. Za chvilku už klečíš na čtyřech. Nahý, Lucinky ručka tě udržuje z boku pěkně vzrušeného, druhá její ruka tě hladí různě po těle a rákoska z rukou sestřičky maluje jeden pruh za druhým. Už jsi přestal počítat, kolik jich mohlo být, 25,30,50 … Ne že by se ti to vyloženě nelíbilo, ale ségra přidává na razanci takže když už si jakž takž zvykneš tak přidá na síle. Už to hodně bolí, štípat to přestalo už dávno, to možná prvních patnáct ran. Ale vzrušený jsi stále. Když už se zdá, že by ses mohl dostat k orgasmu a vysvobodit se, Lucka přestane ve vzrušování. Už tě zná a pozná, že by mohl být brzy konec.  V duchu si říkáš, už dost, už ne, ať už mi klesne a bude pokoj, ale to on ne. Teď už to skoro vypadá, že se vysvobodíš, už to bolí moc a vzrušení opadává.  Ruka Lucky a zmenšení intenzity ran sestřičky tě ovšem znovu dostane zpátky tam, kde tě holky chtějí mít. Nechtějí přestat … takhle si to naplánovaly, potvory. Udržet vzrušeného a přitom seřezat, co to jen půjde. Cítíš jak je zadek nateklý a žhne. Už je toho ale dost. Stopku jste si sice nedomluvili ale slovo stop, už nechci, by určitě zabralo. To ale neuděláš, nechceš. Nebo chceš? Už chceš konec. S výpraskem a i jiný konec. Holky poznají, že už toho bude dost, sestřička značně přidá na vyplácení, aby jsi to ještě pěkně cítil, Lucka se přestane zdráhat a chvilkama přestávat. Bolí to pekelně, vzrušuje to ale snad ještě víc, už, už, už snad, chceš to, zmítáš sebou v nekontrolovatelných výkřicích, ani si nestihneš všimnout, že výprask přestal a sestra kamsi zmizela, Lucinka si bere tvůj penis do pusinky, pořádně tě plácne po zmrskaném zadku (mrška jedna škodolibá) a tvé vyvrcholení je dílem okamžiku ….. ááááááááchhhhmmmmm

Po několika minutách slastného orgasmu tě vrací do reality tupá bolest tvého pozadí, to si tedy  pěkných pár dní nesedneš, aniž by sis na předchozí chvíle nevzpomněl. Nakonec máš, co jsi vždycky chtěl, napadne tě. Možná tě to na chvíli odradí od dalších podobných výpraskových nápadů. Na chvíli … jak bude dlouhá, pár dní, týden? S Luckou uděláte ještě pár fotek na památku, stojí to za to. V nadcházejících dnech přibudou jistě další s postupně mizejícími stopami. Ráno se holky u snídaně jen usmívají, jak se vrtíš na židli. Zadek při sezení pěkně štípe, no není to úplně nepříjemné, jen o sobě dává dost vědět a to bude jistě činit ještě pár dní. Na další výpraskové hody při pobytu už ani nepomyslíš, to až po návratu domů, kde tě v budoucnu čeká spoustu dalších výpraskových zážitků s tvou spankingovou přítelkyní. A kdo ví, možná jednou i manželkou. Až budou jednou vaše větší děti zlobit, má cenu je trestat výpraskem? Při té představě se usměješ, připomene ti to jeden vtip.

Ps: přidám ten vtip.

Muž s manželkou slyší z pokoje dospívajícího syna zvláštní zvuky, pleskání a tak se jdou opatrně podívat do jeho pokoje. Kluk je v latexovém oblečku a švíká se důtkami. Muž se podívá na manželku, pokrčí rameny a říká : “seřezat ho asi nemá cenu,co?”

Poznámka autora :

Toto je konec třídílné série. Za dokončení a inspiraci děkuji Jacku Danielsovi, mé manželce, za úvod a zopakování děje pak Peťulce. Jestli se někdy pustím do nějakého psaní, bude to už asi trochu něco jiného.

Loučí se Dawe

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Originální nápad! Chválím

Aloys

Anonymní řekl(a)...

Škoda, že nepokračuješ. Dobrých autorů není nikdy dost.

aloyshttp://aryonstory.blogspot.sk/search/label/Aloys

http://loyzero.blogspot.sk

http://loyznude.blogspot.sk