25.11.15

Dva pohledy - ONA část II.

„Prosím už dost, dej mi pauzu.“

Ihned přestal a začal mě hladit a já se pomalinku začala uklidňovat a zpracovávat nové pocity. Nebylo to nepříjemné, zadeček hezky žhnul, cítila jsem jeho doteky, jak mě hladí i to, jak odhrnul látku kalhotek. Nechala jsem ho, ať se podívá a pak jsem si uvědomila, že cítím nějaké mokro. No jo, aby ne, opravdu mě to vzrušilo. Byla jsem mokrá, jak ještě nikdy před tím a cítila jsem vzrušení. Líbilo se mi to. Zezadu mě objal, hned jsem se uvolnila a nechala jeho silné paže, aby mě držely. Byla jsem vyčerpaná hlavně psychicky.

„Tak co, dobrý?“

Jen jsem přikývla, na víc jsem se nyní nezmohla. Jemně mě vzal do náruče a někam nesl. Pak jsem cítila, jak mě pokládá na něco měkkého… do postele. Přivinul si mě k sobě a rozvázal mi oči i ruce. Bylo příjemné se protáhnout. Naštěstí mě nechal a pak mě zase k sobě přivinul. Vzal mi hlavu do dlaní a donutil mě se na něho podívat. Dívala jsem se do těch krásných očí a čekala, co bude dál.

„Chceš pokračovat?“

Překvapil mě tou otázkou. Jasně, že jsem chtěla. Teprve jsme začali a já postupně cítila, že se mi to líbí, ale přišla jsem na to, že mu to nedokážu říct. Byl ve mně pořád strach a ten mi nedovolil si o to říct. Dívala jsem se na něj, i když, kdyby mě nedržel, sklopila bych oči k zemi. Ale to jsem nemohla … nedovolil mi to. Po chvilce se mě zeptal znovu:

„chceš to ukončit?“

Promluvit jsem nedokázala, ale zkoušela jsem zavrtět hlavou, co to šlo. Ale šlo to hodně ztěžka, když mi ji držel. Zkusil to tedy jinak: „chceš pokračovat?“ Přikývla jsem, přeci jen dopředu a dozadu jsem v tuto chvíli mohla hlavou kývat lépe než do strany. „Dobře, ale musíš mi věřit, ano? Ničeho se neboj a nedělej nepředvídatelné pohyby. Nerad bych ti ublížil“

„Ano věřím ti.“

Usmál se na mě a vzal mě znovu do náruče a začal se se mnou mazlit. Strach zase začal ustupovat někam do pozadí a já se nádherně uvolnila.
„Co zadeček dobrý?“
„Ani, už nevím, že jsem dostala.“

A s úsměvem na tváři jsem na něho mrkla. Viděla jsem, jak se také pousmál a ještě mě chvíli hladil. Pak mi zkusil sundat tričko. Nebránila jsem se. Podprsenku mi zatím nechal a položil mě na záda na postel. Ruce i nohy mi začal přivazovat k posteli. Ležela jsem tam rozpláclá jak žába a neměla jsem možnost se pohnout. Zkoumavě jsem se na něho dívala a čekala jsem, co si vymyslí. Hladil mě po těle, po rukách, po bříšku, po nohách, všude, kde to šlo a pak odešel.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Už vím, proč Micinka už 1,5 roku nic nenapsala. Je přivázaná k posteli, a nemá ji kdo odvázat. :-)


aloys