8.2.17

Míša a vzpomínka na výprask

Ahoj, 
ráda čtu tvůj blok a jednu historku pro tebe mám. 
Nikdy sem nedostávala výprask, ale když jsem byla malá, to mi byly asi 4 roky, tak jsem dostala a to pořádnejch pětadvacet na holou. 
Moje starší sestra se strašně pohádala s tátou a utekla za chatu, kam za ní přišla kamarádka, pak si mně zavolaly a řekly, ať jim dám všechny svoje sladkosti, co mám, že mě za to vezmou k té kamarádce domů a tam si můžu vzít sladkostí, kolik jen budu chtít, ale nejdřív musím přispět svýma sladkostma. 
Jelikož jsem byla malá, tak jsem to přijala a přinesla jim všechny své sladkosti. Řekly mi že půjdeme ke kamarádce. Dobře věděly, že tam sama netrefím a řekly mi, že mám zavolat na rodiče, že jdu ven, utýct a nic víc jim neříkat a běžet za nima na jednu cestu. Když to neudělám, že nebudou sladkosti. 
Samozřejmě, že jsem sladkosti chtěla a tak jsem udělala to, co chtěly. 
Otevřela jsem dveře od chalupy, zavolala na rodiče, že jdu pryč a vyběhla ven, Babička se za mnou rozběhla a volala na mě, ať se vrátím, ať nikam nechodím, ale já ji neposlouchala a běžela na cestu, kde měla čekat sestra se svou kamarádkou. 
Sestra ani její kamarádka tam nebyly, místo nich tam byly nějaké cizí děti, které mně řekly, že viděly dvě holky se smát a utíkat směrem k nádraží, ke  kterému vedla strmá cesta z kopce asi půl kilometru dlouhá. 
Mrzelo mě, že mě podvedly a tak mě napadlo, že bych je mohla chytit a rozběhla jsem se za nimi lesní strmou cestou z kopce a při mém štěstí jsem si o kořen ukopla palec a to dost ošklivě. 
Jelikož jsem měla nohu od krve, vrátila jsem se na chatu, kde ale čekal naštvaný táta. Jen, co jsem se k němu přikulhala a chtěla si postěžovat na sestru, beze slov mě ohnul přes koleno, vyhrnul mi sukni, stáhl kalhotky a už to jelo, pětadvacet na holou. 
Ječela jsem na celou chalupu a kopala nohama. Pak jsem uražená odpajdala do vedlejšího pokoje. Pak si babička, která mě přišla utěšovat, všimla, že mám celou nohu od krve a polila mi ji kysličníkem. 
I když jsem byla hodně malá, pořád si to pamatuji. 
Jak jinak to nazvat než den blbec.

Míša

1 komentář:

Cyril Rupert řekl(a)...

Pěkný den blbec, ale mohlo to být ještě horší! Kdyby ti přitom bylo třeba tak šestnáct a nebo víc :-)

Ham-H.