12.6.17

Spankingový soud: Žaloba na pana Dejmala pro nedodání zakázky

Spankingovému soudu

Žaloba na pana Dejmala

Vážený Spankingový soude, obracím se na Vás s žalobou na pana Dejmala pro nedodání zakázky.
V polovině března jsem pana Dejmala kontaktoval a dotázal se ho, zda by mi dokázal vyrobit krk na pětistrunné  banjo. Po jeho souhlasu s nabídnutou cenou jsem mu dodal korpus, do kterého měl být krk vsazen, i ostatní hardware. Bylo stanoveno, že kompletní nástroj bude předán a zaplacen během května. Asi v polovině května jsem mu volal, zda je moje objednávka hotová, ale odpověděl, že není a že bude během týdne. Potom se nic nedělo. Na konci května jsem se stavil u něj doma, abych se podíval, jestli už je to hotové, případně v jaké fázi dokončovacích prací se banjo nachází. Pan Dejmal se tvářil velmi překvapeně, krk, který jsem po něm požadoval, mi neukázal, a korpus a sáček s ostatními díly měl v koutě vedle radiátoru. Předkládal mi různé výmluvy, že krk nemá momentálně doma, že je někde v lakovně, což odporuje tomu, co mi říkal původně, a sice to, že povrchovou úpravu provádí doma šelakovou politurou. Takže nemyslím, že by něco nosil někam do lakovny.
Už uplynulo dalších deset dní z dalšího měsíce a krk stále není hotov, soudě podle toho, že mi pan Dejmal nebere telefon a na SMS neodpovídá.
Velice mě to zlobí, protože za prvé nemám pořádně na co hrát a za druhé přístup pana Dejmala nepovažuji za standartní. Soudím, že by bylo vhodné ho nějakým způsobem popostrčit k tomu, aby dodělal, co slíbil, případně aby vrátil mnou dodaný materiál. Za velmi vhodný způsob popostrčení osobně považuji tvrdý a bolestivý výprask na holý zadek. Způsob provedení ponechám na uvážení Váženého Spankingového soudu.

S pozdravem Emanuel Drnčil.
V Kotěhulkách 11. června 2017

1 komentář:

Irma řekl(a)...

Vážený spankingový soudě, dovolila bych si upozornit (aby se na to třeba náhodou nezapomnělo), že pan Dejmal je nenapravitelný recidivista, který páše přestupky proti občanskému soužití velmi často.