17.4.18

Výzva pro paní Kelišovou

Vážená paní Kelišová,

Nejprve bych Vám chtěl pogratulovat ke správnému rozhodnutí obrátit se na Spankingový soud a využít našich služeb pro vyřešení problému s tou potvorou Novákovou.
Právě proto byla zřízena instituce Spankingového soudu, aby se zabývala takovými nehodnými osobami.

Mohu Vás ujistit, že spankingový soud má široké možnosti, jak s paní Novákovou a jí podobnými lidmi zatočit.
Naší vizí je sloužit spravedlnosti až do zlomení rákosky nebo naštípnutí vařečky a nenechat žádný zadek delikventky nebo delikventa bez červených nebo modrých stop, které si zaslouží za čin, který spáchal/a.

Stejně jako Vám, tak i nám leží na srdci důkladné, ale spravedlivé potrestání té potvory Novákové.
Ze zkušenosti víme, že nejúčinnější tresty navrhují osoby v případu poškozené, a nabízíme tuto možnost i Vám, paní Kelišová. Jistě Vás potěší, že tuto dodatečnou službu bude mít od nás v rámci dubna, měsíce spankingu, zcela zdarma.

Neváhejte proto, poraďte se s Máňou, která už o Spankingovém soudu četla, a navrhněte, jak má Spankingový soud potrestat tu potvoru Novákovou.

Máte jedinečnou možnost spočítat Novákové ten balík plný šišek, shnilá jabka, tu hnutou ploténku, když jste ji šmírovala, i všechna ostatní příkoří.

Kdyby Máňa neměla to povídání o Spankingovém soudu dočtené až do konce, tak Vám chci poradit, jaký trest navrhnout.

Odsouzené delikventky jako je ta potvora Nováková dostávají u Spankingového soudu výprask na holé hýždě. Mohou tedy mít na sobě oděv zakrývající intimní partie, nikoliv však holé hýždě. To proto, aby byl výprask dostatečně účinný. Při výprasku bývají delikventky ohnuty přes trestný vehement nebo se musí položit břichem dolů na trestnou lavici.

Z nástrojů pro výprask paní Novákové si můžete zvolit například řemen, koženou plácačku nebo štiplavou rákosku.

V rámci našeho bonusu máte i možnost určit počty ran, kolik kterými z nástrojů Nováková dostane.

Vy, paní Kelišová, máte zkušenosti s těmi pětadvaceti od mámy, kterých bylo vždycky víc. Tady bych Vám chtěl poradit, že víc je vždycky lépe. Nováková si trest lépe zapamatuje a již Vás nebude obtěžovat nějakými shnilými jablky a šiškami, které padají z Vašeho stromu.

Paní Kelišová, pokud Vás zaujala naše nabídka zcela zdarma určit trest pro tu potvoru Novákovou, pošlete návrh jejího trestu do schránky Spankingového soudu.

Spankingu zdar!

Aryon, soudce Spankingového soudu

Žádné komentáře: